Torty

torty weselne

torty weselne

Tort weselny musi być wyjątkowy: piękny i słodki jak miłość. Na Państwa życzenie przygotowujemy torty we wszystkich smakach naszych ciast i o dowolnej ilości pięter. Największą popularnością cieszą się torty marcello, straciatella, rafaello oraz tradycyjne smaki owocowe. Dekoracje ze świeżych kwiatów, owoców, masy cukierniczej lub figurek - według gustu Młodej Pary. Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych wypieków.
torty okolicznościowe

torty okolicznościowe

Realizujemy specjalne zamówienia na niecodzienne okazje. Przygotowujemy oryginalne słodycze na wieczory panieńskie i kawalerskie, jubileusze, awanse, benefisy i wszelkie inne wydarzenia... Polecamy torty we wszystkich smakach oferowanych przez nas ciast, w dowolnej kolorystyce i z dowolnym napisem. Prezentujemy kilka naszych przykładowych propozycji i zachęcamy do kontaktu z nami - podpowiemy i polecimy, jakie smakołyki dobrać do okoliczności.
torty dziecięce

torty dziecięce

Dzieci kochają słodycze równie mocno jak my, dlatego specjalnie dla Najmłodszych mamy w menu coś wyjątkowego! Tort z podobizną ulubionych bohaterów animowanych, będzie największą urodzinową niespodzianką dla każdego Dziecka. Do wyboru naszych małych Klientów dekoracje z masy cukierniczej, przestrzenne figurki lub opłatek z dowolnym nadrukiem. Przygotowujemy torty w dowolnej kolorystyce i z dowolnym napisem, we wszystkich smakach oferowanych przez nas ciast.
torty standardowe

torty standardowe

Są takie torty, do których nie trzeba nikogo przekonywać - klasyczne, znane od pokoleń i lubiane przez wszystkich. Na każdą okazję, o każdej porze roku, niezastąpione na co dzień i od święta. Standardowe torty do Państwa wyboru, wystarczy zamówić i... rozkoszować się smakiem.
torty na specjalne zamówienia

torty na specjalne zamówienia

Na specjalne życzenie przygotowujemy torty na wieczory panieńskie, kawalerskie, osiemnastki i inne imprezy dla dorosłych... Oferujemy apetyczne torty w zabawnych kształtach, o różnorodnych smakach, z pysznymi dodatkami.