Bo wszystko zaczyna się od przepisu

Bo wszystko zaczyna się od przepisu….

A potem wystarczy odrobina miłości i radości z nadchodzących świat. Tradycyjne pierniczki w cukierni Czernis.

Czymże są święta bez tradycyjnych wyrobów. Tradycyjne cukiernicze wyroby zawsze znajdą swe miejsce na Wigilijnym stole. Tym bardziej jeśli tradycyjny przepis pochodzi od naszych babć i dziadków. W naszej cukierni najlepsze pierniki zawsze wychodziły z rąk Pana Tadeusza, który do dziś dogląda swym okiem procesu produkcji tych słodkich wyrobów.

Tradycyjne pierniki sprawiają, że cała rodzina jest zaangażowana w przygotowanie świat. Często nasze babcie, mamy dbają o to aby pierniki były przygotowane na kilka dni nawet tygodni przed świętami. Ciekawe, ile z nich doczeka świat a ile zniknie w niezbadanych okolicznościach ?

W Cukierni Czernis pracę nad pierniczkami zaczynamy tuż po Andrzejkach. Dbamy o naszych klientów, by na 6 tego grudnia mogli obdarować swych bliskich słodkimi upominkami. Dlatego w tym roku w naszych cukierniach klienci mogli zakupić muffinki z wizerunkiem Mikołaja, oraz piernikowe buty zamszowane czekoladą (tak dokładnie, w naszej cukierni co raz częściej wykorzystujemy metodę dekoracji zamszowania czekoladą)

Natomiast na stołach świątecznych mogą się znaleźć lampiony piernikowe z cukierni Czernis w kształcie choinek. Wystarczy zapalić świeczkę a zapach piernika rozniesie się po całym domostwie. Nie może również zabraknąć przecudnej bombki wykonanej w całości z czekolady, dekorowanej własnoręcznie przez dekoratorów naszej cukierni.

Pamiętajcie, że z tradycja jesteśmy na Ty!

Zatem… Polecamy Wam świąteczne tradycyjne wyroby naszej cukierni, nad którymi pieczę trzyma nasz szef Tadeusz Czernis. Zapraszamy!

Podobał Ci się artykuł?

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Pinterest

Zostaw komentarz