Opłatek na tort, zdjęcia na tort, FOTOTORT

Czym jest opłatek na tort?

Opłatek na tort to specjalny opłatek, na którym można umieścić dowolną grafikę. W naszej cukierni wystarczy przesłać grafikę jaką chcą Państwo umieścić na torcie a my wydrukujemy ją na drukarce, która posiada specjalnie przeznaczone do tego tusze.

Najczęściej nasi klienci zamawiają opłatki na tort dla dzieci, które przedstawiają ulubioną postać z bajki. Jednak opłatek na tort może być nie tylko z okazji urodzin, Są inne okazje, gdzie taka forma dekoracji sprawdzi się doskonale np; imieniny, chrzciny czy nowa praca.

Ostatnio również w naszej ofercie dostępne są FOTOTORTY. Czym jest FOTOTORT? Jest to tort, na którym możemy umieścić dowolna grafikę przesłaną od naszego klienta. Otrzymujemy zdjęcia dzieci, ukochanych zwierząt itp. Zrób zdjęcie prześlij je nam a my umieścimy je na torcie. Na życzenie klienta możemy dodać na przesłanym pliku również dedykację.

Tort z opłatkiem może być dekorowany śmietaną, bądź żelem. Opłatek na tort jest umieszczany w centralnym punkcie tortu  po czym dekorowany rękawem cukierniczym w różnego rodzaju wzorki typu rozetki, zawijasy i inne. Kolor śmietany wybiera zazwyczaj klient. Może być oczywiście klasyka tj; biel. Jednak dostępne są również inne kolory np.; niebieski czy różowy.

W naszej cukierni torty dekorowane są również żelem dekoracyjnym  (często określanym  jako glazura cukiernicza) po nałożeniu na produkt tworzy na wierzchu ładną, mocną galaretkę. Tort dekorowany żelem może być w kolorach żółty, niebieski, czerwony a nawet zielony.

W ofercie Cukierni Czernis dostępne są torty komunijne z opłatkiem. Oferujemy również personalizowany opłatek na tort, na którym można umieścić imię dziecka bądź datę uroczystości. Proponujemy kilka grafik na torty komunijne, które są naszego projektu, dostępne są oczywiście w naszej ofercie online

Opłatek doskonale sprawdza się jako topper, który umieszczamy na zamówionym torcie. Tort z topperem jest ostatnio bardzo modny w cukiernictwie, stanowi dodatkową metodę dekoracji. Najczęściej topperem są cyfry bądź litery, jednak u nas możecie Państwo zamówić toppery z postaciami bohaterów z bajek, który zostanie umieszczony na zamówionym torcie.

Doskonale sprawdzają się również torty na Baby Shower z topperem. Tort dla chłopca w kolorze niebieskim dekorowany kruchymi ciasteczkami, czy też tort dla dziewczynki w kolorze różowym. Polecamy również zamówienie tortu z topperem w kolorze neutralnym , dla tych którzy planują imprezę Baby Shower w innej tonacji kolorystycznej.

Zapraszamy do kontaktu!

Podobał Ci się artykuł?

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Pinterest

Zostaw komentarz