SłODKI STÓŁ – CANDY BAR

Słodkie stoły, czyli candy bary, już na stałe zagościły na naszych weselach stając się dodatkową atrakcją przyjęcia.

Ale pod pojęciem słodkiego bufetu nie kryją się jedynie słodkości! Słodki bufet to często aranżacje kolorów i kształtów, które podkreślają motyw przewodni wesela.

Trend na słodkie stoły przywędrował do nas zza oceanu i cieszy się obecnie dużą popularnością!

Jakie słodkości wybrać na słodki stół?

W naszej cukierni znajdziecie różnego rodzaju ciasta, ciasteczka, które doskonale sprawdzą się w tym szczególnym dniu. Będą doskonałym uzupełnieniem przyjęcia weselnego, które zorganizujecie dla waszych gości.

CIASTA PORCJOWANE

Doskonale sprawdzą się tutaj zarówno ciasta pieczone jak i deserowe, przygotowane przez naszą cukiernię ze szczególną starannością na wybrane przez was przyjęcie.

730

CIASTKA BANKIETOWE

W naszej cukierni polecamy na tego rodzaju przyjęcia ciastka bankietowe, czyli małe ciasteczka o różnych smakach i kształtach. Tu doskonale się sprawdzą mini eklerki, adwokatki, babeczki i inne pyszności.

W jakim stylu przygotować Candy Bar?

Ostatnio pary młode decydują się, aby ich wesele miało odpowiedni motyw przewodni wesela. Dlatego też często w takim również stylu organizowany jest słodki poczęstunek dla gości. Towarzyszą jemu różnego rodzaju dekoracje, przygotowane przez organizatorów wesela bądź restaurację, w której odbywa się przyjęcie.

Pamiętajcie, że słodkie stoły, Candy Bary, sprawdza się doskonale nie tylko na weselu, ale również na urodzinach, przyjęciach, chrzcinach czy imprezach firmowych. A po weselu będą doskonałym uzupełnieniem Baby Shower!

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą słodkości.

Podobał Ci się artykuł?

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Pinterest

Zostaw komentarz