Targi weselne – Weselnik 2020

4 października w  Hali Stoczni Plenum w Gdańsku odbyły się Targi Ślubne Weselnik.

Jak czytamy na stronie weselnik.com: Targi Weselnik to jedna z najstarszych tego typu imprez w Polsce. Są gwarancją świetnej frekwencji, dogodnej lokalizacji i atrakcyjnego programu. To już nie tylko Gdańsk, to największe Targi Ślubne na Pomorzu!

Nasza Cukiernia po raz kolejna została zaproszona do udziału w tym wydarzeniu. Jest nam niezmiernie miło z tego powodu. Targi są okazją do spotkania się z parami, które wkrótce zorganizują swoje przyjęcie weselne. Jest to też okazja do poznania nowych trendów, które obecnie panują na rynku.

Dla nas jednak najważniejsza jest rozmowa z przyszłą młodą parą, która już teraz szuka inspiracji na tort weselny.

W tym roku nasze stoisko przedstawiało projekt ZIMA. Chcieliśmy pokazać, że z Cukiernią Czernis można zaplanować wszystkie pory roku. Czemu zima?

To proste! Zima to czas, który kojarzy nam się ze śnieżnobiałym kolorem, śnieżnym puchem oraz cudowną zimową atmosferą. Tym razem przedstawiliśmy naszym klientom kilka projektów tortów weselnych.

Najmodniejszy jest teraz tort weselny naked bądź semi naked. Czyli “pół nagi tort” boki oraz wierzch obłożony cienką warstwą kremu, jednak nadal widzimy warstwy tortu. Oczywiście takie torty mogą zostać przyozdobione dodatkowo topperem. Tort z topperem jest obecnie trendem w cukiernictwie.

Sporym zainteresowaniem cieszył się nasz zimowy tort przedstawiający góry. Delikatnie namalowane białkiem przez naszą dekoratorkę góry z  poświatą zieleni oraz błękitu prezentują się naprawdę zacnie. Tort wykonany został w masie cukierniczej z czego malowidła umieszczone na nim to ręczna praca naszej dekoratorni.

A skoro projekt zima, to nie mogło zabraknąć tortu dekorowanego metodą sweterkową. Weselny tort w masie cukierniczej dekorowany tak, by wyglądał jak sweterek. Takie torty sweterkowe sprawdzą  się nie tylko z okazji ślubu, mogą również doskonale sprawdzić się z okazji urodzin. Tort urodzinowy o tematyce zimowej będzie doskonałym zaskoczeniem dla gości.

Jednak zima kojarzy nam się głównie ze śniegiem, białym puchem i spadającymi z nieba śnieżynkami. Dlatego tort zimowy ze śnieżynkami skradł nasze serca. Piękne śnieżynki delikatnie przyprószone srebrem w cudownej aranżacji zimy wyglądały przecudnie.

Wybierz tort weselny najlepszy dla siebie. Cztery Pory Roku z Czernisem!

Podobał Ci się artykuł?

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Pinterest

Zostaw komentarz