Wszystko zaczęło się od skrzydeł!

Jak powstają torty w Cukierni Czernis…

Najważniejszym etapem jest zawsze smak. Tort powinien być smaczny przełożony śmietaną bądź kremem. Klienci naszej cukierni mają do wyboru smaki zarówno owocowe jak i czekoladowe. Nasze torty objęte są szczególną starannością naszego zespołu cukierników. Dobieramy każdy smak tak, aby rozbudzać zmysły podczas kosztowania.?

Uwielbiamy projekty naszych klientów, które sprawiają że możemy wykazać się pełną kreatywnością.

Jesteśmy dumni z projektu jaki był wykonany dla eMOCji Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie. Jest to pierwsze w Polsce centrum po sracie bliskiej osoby, które prowadzą niezwykli ludzie pełni zaangażowania, empatii. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia!

Wszystko zaczęło się od skrzydeł.

Nasze dekoratorki przez kilka w dni w pocie czoła, skrupulatnie wycinały piórka, które były drukowane na jadalnym opłatku. Starannie jedno po drugim specjalnie przygotowane, by potem można było utworzyć z nich anielskie skrzydła. Takie skrzydła ma również patronka eMOCji Martyna, której przepiękna figurka stoi w centrum.

W Cukierni Czernis bardzo często mamy projekty, które wymagają drukowania na opłatku. Nasi klienci zamawiają Fototorty z dowolną grafiką. Modne stały się również toppery na tort, które również można wydrukować na jadalnym opłatku a potem umieścić na torcie. Tort na topper cieszy się ostatnio sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Tort był przygotowany tak, aby głównym centrum były skrzydła wypełnione dużą ilością piór. Dlatego też nasze dziewczyny przygotowały specjalny stelaż, na którym tzw. czekoladą plastyczna nadawały kształt skrzydeł.

A potem to już tylko mocowanie piór, jedno przy drugim . Tort był dekorowany śmietaną na nim zostało umieszczone logo eMOCji, jednak szczególną uwagę przykuwały skrzydła. Wielkie kolorowe skrzydła, z których płynie miłość i dużo, dużo pozytywnych emocji.

Dziękujemy za ten projekt!

Podobał Ci się artykuł?

Podziel się na Facebooku
Podziel się na Pinterest

Zostaw komentarz